Penzión Teniscentrum ponúka pestrú ponuku služieb v prekrásnom a tichom prostredí Tatranskej Lomnice. Ako rodinný podnik sa snažíme udržať si blízky a priateľský vzťah s našimi hosťami. Pri výstavbe penziónu, ktorý má v súčasnosti 14 dvojlôžkových izieb a 14 izieb apartmánového typu sme kládli dôraz na udržanie tatranskej architektúry. Našim cieľom je vaša spokojnosť a dobrý pocit zo stráveného pobytu u nás.

 

POLOHA


Tatranská Lomnica ležiaca vo východnej časti Vysokých Tatier, na južnom úpätí Lomnického štítu je najväčšia z tatranských osád. Náš penzión sa nachádza priamo v jej centre, v tichom a zelenom prostredí. Lyžiarske svahy a lanovka na Skalnaté pleso je od nás vzdialená iba 5min chôdze. Priamo pri penzióne sa nachádza mestský park a lyžiarska škola. V priebehu 5 min. je dostupná vlaková a autobusová stanica, obchod s potravinami, športové obchody a reštaurácie. Vedľa nášho penziónu je lyžiarska škôlka. Okrem toho v blízkosti nájdete lezecký park, bobovú dráhu a music bar HUMNO.

Lomnický štítBobová dráhaDiskotéka Humno

SLUŽBY


Hosťom ponúkame možnosť stravovať sa priamo v našej Tatranskej reštaurácii, denný a nočný bar, fajčiarsky salónik, letnú terasu, krytú tenisovú halu v ktorej je možné hrať rôzne športy, antukový tenisový dvorec, v zime prírodné klzisko s požičovňou korčuli, biliard a stolný tenis.

Ubytovanie v penzióne Tatrysimi